“The Colourist 6” – Magazyn Annie Sloan

60.00 

The Colourist to wyjątkowy magazyn poświęcony pasji Annie Sloan do koloru. Zawiera 132 starannie wyselekcjonowane strony oprawione w piękną okładkę.

To gorące, różowe wydanie słynnego magazynu książkowego Annie Sloan, The Colourist, skupia się na palecie farb Chalk Paint w kolorze Capri Pink, Oxford Navy i Old White.

Ekskluzywnym, darmowym prezentem w tym wydaniu jest kwiatowy szablon, który jest dołączony wraz z instrukcją krok po kroku od samej Annie. Znajdziecie tu także, jak zwykle, pięć innych projektów krok po kroku, plus masę pomalowanych mebli, ciekawe wywiady, inspiracje, które pobudzą w Tobie kreatywność w zaciszu  własnej sofy.

Magazyn jest w wersji angielskiej.

 

Availability: 3 w magazynie
Zobacz koszyk

Opis

Szóste wydanie The Colourist to wyjątkowy magazyn, w którym Annie Sloan dzieli się swoją pasją do koloru. Publikacja  zawiera 132 strony oprawione w piękną okładkę.

To gorące, różowe wydanie skupia się na palecie farb Chalk Paint w kolorze Capri Pink, Oxford Navy i Old White.

Ekskluzywnym, darmowym prezentem w tym wydaniu jest kwiatowy szablon, który jest dołączony wraz z instrukcją krok po kroku od samej Annie. Znajdziesz tu także  pięć innych projektów, masę pomalowanych mebli, inspiracje  oraz ciekawe  wywiady.

Magazyn jest w wersji angielskiej.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.