Warsztaty

Warsztaty
Ze stylizacji mebli
Zapraszamy serdecznie na warsztaty stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan.
Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą farb Chalk Paint tej marki.
Na warsztatach poznasz wszystkie produkty Annie Sloan i nauczysz się na nich pracować. Wykonasz kilka technik malowania dekoracyjnego oraz własnoręcznie pokryjesz przyniesiony przez siebie niewielki mebel np. krzesło, półkę, stoliczek itp. Nie musisz mieć doświadczenia w malowaniu wyposażenia – nasze kursy renowacji mebli przeznaczone są także dla osób początkujących.
Koszt warsztatów: 250 zł
Cena obejmuje kursy renowacji mebli z uwzględnieniem wiedzy teoretycznej i praktycznej, farby, woski, lakiery, szablony oraz inne materiały. Zapewniamy również napoje, a także przekąski, aby umilić czas między zajęciami.
Potwierdzeniem zapisania się na warsztaty renowacji mebli jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł gotówką lub przelewem na konto Furnitura Marlena Traczykowska 44 1240 1936 1111 0010 8339 7681
Pracujemy w małej grupie, w związku z tym obowiązuje rezerwacja miejsc.
Czas trwania warsztatów 10.00 – 15.00
W dniu warsztatów obejmuje 10% zniżki na zakupione produkty Annie Sloan. Jest możliwość płatności kartą.
Wszelkie informacje pod nr tel. 512520425
Zapraszamy serdecznie!
ul. Szosa Chełmińska 156c Toruń

Profesjonalne warsztaty stylizacji mebli

Dbamy o najwyższą jakość prowadzonych szkoleń, a także doskonałą komunikację w trakcie ich trwania. Takie warunki pozwalają nie tylko na swobodną wymianę informacji, ale też pracę w sprzyjającej kreatywności atmosferze. Nasze warsztaty stylizacji mebli organizujemy z myślą przede wszystkim o komforcie uczestników. Liczba osób w każdej z grup jest na tyle mała, aby prowadzący mogli poświęcić im odpowiednią ilość czasu oraz doradzić w kwestiach doboru materiałów, a także realizacji kolejnych etapów prac. Warsztaty stylizacji mebli przeznaczone są dla wszystkich chętnych. Można nauczyć się na nich wielu nowych technik oraz metod nanoszenia m.in. farb. Do tej pory przeprowadziliśmy liczne kursy renowacji mebli, w trakcie których powstało wiele unikalnych prac. Oferujemy zarówno warsztaty I, jak i II stopnia co ułatwia dopasowanie programu do wiedzy i umiejętności uczestników.

WARSZTATY
Czego nauczysz się na warsztatach?

Wystylizujesz swój mebel przyniesiony na warsztaty

Nauczysz się technik stylizacji mebli

Znajdziesz inspirację

Samodzielnie odmienisz swoje wnętrze

Poznasz produkty Annie Sloan i nauczysz się z nimi pracować

Na warsztatach kupisz produkty Annie Sloan 10% taniej

Nadchodzące warsztaty
Najbliższe terminy warsztatów I stopnia: 6, 20, 27 sierpnia, 17 września, 1 października oraz II stopnia: 3, 10, 24 września
Zapisz się na warsztaty!